Szklarska Poręba

Szanowni Państwo,

W dniach 18 – 19 maja będziemy w Szklarskiej Porębie. Będziemy tam, aby przekonać Was do zaangażowania się w pomysł freecitymap.info.  W wybranych miejscach przedstawimy naszą ofertę. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny i mailem. W odnośnikach strony znajdziecie Państwo mapę Wrocławia. To może dać Państwu wyobrażenie o powstającej mapie Szklarskiej Poręby.

IDEA W ZARYSIE:

Papierowa mapa Szklarskiej Poręby – darmowy plan dla turystów (ogłoszenie na stronie Szklarskiej Poręby)

Tworzymy czarno-białą papierową mapę Szklarskiej Poręby, która dostępna będzie w większości hoteli i pensjonatów okolicy (20 tysięcy egzemplarzy w co najmniej 30 miejscach – pensjonatach, hotelach i Informacji Turystycznej). Mapa ma formę bloku A3 z kartkami do wyrywania. Po mapie można pisać i robić notatki. Pracownik hotelu/pensjonatu może poinstruować turystę, jak dojść do danego celu ze swojego hotelu / pensjonatu. Jest to dokładny plan miasta z krótkim
wskazaniem ważnych punktów do zwiedzania oraz szlaków. Można po nim pisać.

KTO na MAPIE?
Na mapie znajdziemy miejsca wyjątkowe, określone kategoriami. W tej edycji proponujemy następujące kategorie:

  • kawiarnia
  • restauracja
  • fast-food
  • pub
  • lody
  • wegetariańska
  • tańce

ILOŚĆ NAKŁADU / FORMA / FORMAT
W tej edycji drukujemy 20 tys. egzemplarzy, które będą dostępne w 30 miejscach na terenie Szklarskiej Poręby – punkty informacji turystycznej, hotele i pensjonaty) INFORMACJE o każdym OBIEKCIE na mapie/liście Każdy obiekt na mapie jest opisany z tyłu mapy. Każdy ma do dyspozycji określoną liczbę znaków ze spacjami. Przy opisie obiektu jest jego kolejny numer, oraz określenie lokalizacji w którym kwadracie siatki mapy się znajduje (np.: nr 33-A5). Ponadto każdy obiekt będzie miał przypisane grafiki w prosty sposób pokazujące charakter lokalu. Dodatkowo to wy wybieracie swoją specjalność, to czym chcecie się wyróżnić! Jak funkcjonuje taka mapa możecie obejrzeć pod adresem www.freecitymap.info. Osoby zainteresowane obecnością swojego obiektu/lokalu na mapie w 2016 roku prosimy o kontakt. Ostateczny termin na podjęcie decyzji macie do 27 maja 2016r. 1 czerwca mapa idzie do druku, tak aby od połowy czerwca dostępna była we wszystkich hotelach i pensjonatach Szklarskiej Poręby.

KONTAKT:
tel:
mail:
504-279-734; 505-610-942
kontakt@freecitymap.info
Prosty sposób, aby zostać odnalezionym przez 20 tysięcy turystów

Pobierz mapę miasta: Szklarska Poręba (download the map of Szklarska Poręba)

FREE CITY MAP SZKLARSKA PORĘBA >>>pobierz mapę [PDF]

Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego

projekt współfinansowany